• ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
  • привітання селищного голови з днем соборності україни
  • ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАХОДІВ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ У КОМУНАЛЬНУ
  • СПЕЦІАЛІСТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ ДІЗНАВАЛИСЬ ПРО КОМУНІКАЦІЮ ТА ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ В УМОВАХ ЗМІН

ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Перше засідання Ради регіонального розвитку при Олександрівській селищній раді відбулось 29 січня в приміщенні школи мистецтв. Провела нараду селищний голова Людмила Борисевич.

На засіданні були присутні начальники і спеціалісти відділів та управлінь Олександрівської селищної ради, виконуючі обов’язки старост населених пунктів, голови постійних депутатських комісій, директори закладів освіти та завідуючі дошкільними навчальними закладами, керівники закладів культури та активні громадські діячі  Олександрівської ОТГ.

привітання селищного голови з днем соборності україни

Шановна громадо! Дорогі мої земляки!

Я щиро вітаю Вас з великим державним святом – сотою річницею Дня Соборності України!
Сьогодні – велике свято для кожного з нас! 
Традиціям єднання, співпраці та братерства Сходу та Заходу нашої країни в цьому році виповнюється 100 років!

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАХОДІВ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ У КОМУНАЛЬНУ

Селищний Голова Людмила Борисевич підписала Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність громади 17 січня 2019 року. Олександрівська ОТГ єдина в Донецькій області, яка цього року отримає можливість самостійно розпоряджатися землями сільського сподарського призначення.

ГРОМАДА ПЛАНУЄ ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ 100-РІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Засідання організаційного комітету з питань відзначення 100-річчя Дня Соборності України провела селищний голова Людмила Борисевич. В робочій зустрічі взяли участь працівники культури, розвитку культури та краєзнавства, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, директори Олександрівського ЗЗСО, професійного аграрного ліцею, школи мистецтв та центру дитячої та юнацької творчості.

  • 1
  • 2