• Чим корисна комунікаційна стратегія для громади, розбиралися під час тренінгу
 • Проблеми мешканців громади обговорили під час особистого прийому селищним головою
 • Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО
 • Благоустрій населених пунктів громади триває
 • Чим корисна комунікаційна стратегія для громади, розбиралися під час тренінгу

  Чого не вистачає Олександрівській громаді для налагодження повноцінної комунікації, та як зробити канали передачі інформації більш дієвими, допомогли розібратися спеціалісти Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. Про те, як підвищити активність мешканців ОТГ за допомогою спілкування, працівники селищної ради дізнавалися під час тренінгу «Комунікаційна стратегія: виклики та можливості».

  Читати далі...

 • Проблеми мешканців громади обговорили під час особистого прийому селищним головою

  Питання працевлаштування, благоустрою та земельних відносин розглянули під час особистого прийому громадян Олександрівським селищним головою. Згідно графіку роботи, Людмила Борисевич провела прийом мешканців громади у приміщенні селищної ради.

  Читати далі...

 • Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

  Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

  Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів.

  Читати далі...

 • Благоустрій населених пунктів громади триває

  Працівники бригади з благоустрою Олександрівської ОТГ продовжують роботи з прибирання території громади. За останній час великі зміни відчули мешканці сіл Михайлівка, Львівка, Зелене, Карпівка, Новоолександрівка.

  Читати далі...

Селищний голова

foto

БОРИСЕВИЧ
Людмила Вікторівна


 •   Посада -Селищний голова
 •   Дата народження - 12 березня 1962 року
 •   Місце народження - ...
 •   Освіта - Вища
 •   Телефон роб. ...
Декларація

Борисевич Людмила Вікторівна, громадянка України.

Народилась 12 березня 1962 року. Трудова діяльність: 1981 – 1984 - вчитель початкових класів Новодонецької середньої школи. 1984 – 1992 - обрана комсоргом групи шкіл Олександрівського району. 1992 -1994 - заступник директора з виховної роботи Новодонецької середньої школи. 1994 - керівник секретаріату Олександрівського райвиконкому. 1995 - 2010- заступник голови Олександрівської райдержадміністрації. 2012 - голова Олександрівської селищної ради VI скликання. З жовтня 2015 по теперішній час - голова Олександрівської селищної ради VII скликання.

Має дві повні вищі освіти: Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», присвоєно кваліфікацію вчитель української мови та літератури. Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління. Депутат Олександрівської районної ради двох скликань. Під судом та слідством не перебувала.