• ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
 • Привітання селищного голови з Днем збройних сил України!
 • ВІДБУЛАСЬ ДЕСЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
 • ПОТРЕБИ ТА ПРОЕКТИ ГРОМАД ОБ’ЄДНАЮТЬ НА ЄДИНОМУ ПОРТАЛІ ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ВІДНОВЛЕННЯ
 • ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

  Святковий захід з нагоди дня місцевого самоврядування в Україні відбувся 7 грудня у концертній залі школи мистецтв. Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє територіальної громади. Тому на святі були присутні ті, хто багато років свого життя присвятив службі в органах місцевого самоврядування, депутати різних рівнів та скликань, в.о. старост населених пунктів, колективи районної, селищної та сільських рад.

  Читати далі...

 • Привітання селищного голови з Днем збройних сил України!

  Шановні військовослужбовці!

  Дорогі захисники Вітчизни!

  6 грудня державне свято – День збройних сил України, всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного сувереніту України.

  Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни. 

  Від усієї душі зичимо Вам миру та спoкoю,  добра та дoстатку Вашим oселям! Ваша мужність та сила здатні пoдoлати будь-які перешкoди. Зі святом!

  З повагою,

  Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич

  Читати далі...

 • ВІДБУЛАСЬ ДЕСЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  Засідання позачергової десятої сесії Олександрівської селищної ради провела селищний голова Людмила Борисевич 28 листопада 2018 року. На сесії були присутні 20 депутатів, начальники структурних підрозділів селищної ради та заступник директора Добропільського ВУВКГ Наталя Бахарєва.

  Читати далі...

 • ПОТРЕБИ ТА ПРОЕКТИ ГРОМАД ОБ’ЄДНАЮТЬ НА ЄДИНОМУ ПОРТАЛІ ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

  Портал даних щодо розбудови миру та соціально-економічного відновлення презентували для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Донеччини у п’ятницю, 30 листопада. Представники Олександрівської селищної ради також взяли участь у інформаційно-навчальному тренінгу, де детально ознайомилися з принципами роботи та перевагами Порталу.

  Читати далі...

Селищний голова

foto

БОРИСЕВИЧ
Людмила Вікторівна


 •   Посада -Селищний голова
 •   Дата народження - 12 березня 1962 року
 •   Місце народження - ...
 •   Освіта - Вища
 •   Телефон роб. ...
Декларація

Борисевич Людмила Вікторівна, громадянка України.

Народилась 12 березня 1962 року. Трудова діяльність: 1981 – 1984 - вчитель початкових класів Новодонецької середньої школи. 1984 – 1992 - обрана комсоргом групи шкіл Олександрівського району. 1992 -1994 - заступник директора з виховної роботи Новодонецької середньої школи. 1994 - керівник секретаріату Олександрівського райвиконкому. 1995 - 2010- заступник голови Олександрівської райдержадміністрації. 2012 - голова Олександрівської селищної ради VI скликання. З жовтня 2015 по теперішній час - голова Олександрівської селищної ради VII скликання.

Має дві повні вищі освіти: Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», присвоєно кваліфікацію вчитель української мови та літератури. Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління. Депутат Олександрівської районної ради двох скликань. Під судом та слідством не перебувала.