СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ГРОМАДИ ВЕДУТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ

З метою удосконалення профілактичної роботи та соціального захисту дітей, 17 січня 2019 року спеціаліст служби у справах дітей Олександрівської селищної ради спільно з представником ОлександрівськогоВП Краматорського ВП ГУНП   в Донецькій області, директором ЦСССДМ  та представником Олександрівського районного відділу та 102 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Донецькій області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах у Золотопрудській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАХОДІВ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ У КОМУНАЛЬНУ

Селищний Голова Людмила Борисевич підписала Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність громади 17 січня 2019 року. Олександрівська ОТГ єдина в Донецькій області, яка цього року отримає можливість самостійно розпоряджатися землями сільського сподарського призначення.

ГРАНТИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ОТГ

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

СПЕЦІАЛІСТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ ДІЗНАВАЛИСЬ ПРО КОМУНІКАЦІЮ ТА ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ В УМОВАХ ЗМІН

Спеціалісти Олександрівської ОТГ взяли участь у дводенному тренінгу в рамках проекту Програми місцевого системного розвитку. Під час навчання спеціалістів об’єднаних громад Донеччини ознайомили з інструментами ефективних публічних комунікацій у громаді, зокрема між владою, бізнесом та громадою. Землевпорядники отримали теоретичні знання та практичні навички щодо застосування Практичного інструментарію управління землями ОТГ, розробленого за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку.

ГРОМАДА ПЛАНУЄ ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ 100-РІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Засідання організаційного комітету з питань відзначення 100-річчя Дня Соборності України провела селищний голова Людмила Борисевич. В робочій зустрічі взяли участь працівники культури, розвитку культури та краєзнавства, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, директори Олександрівського ЗЗСО, професійного аграрного ліцею, школи мистецтв та центру дитячої та юнацької творчості.

ІНІЦІАТИВНА МОЛОДЬ РОЗРОБЛЯЄ ПОЛОЖЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ

Засідання ініціативної групи майбутньої Молодіжної ради Олександрівської ОТГ відбулось сьогодні в приміщенні школи мистецтв. Молодь обговорила Положення про консультативно-дорадчий орган, де прописала основні моменти, над якими вона планує працювати. Діяльність Молодіжної ради буде реалізовано в таких напрямках: культура та дозвілля, розвиток учнівського самоврядування, фізична культура та спорт, екологія, неформальна освіта, волонтерський рух. Наступним етапом створення молодіжного консультативно-дорадчого органу громади стануть установчі збори, на яких молодь затвердить Положення, обере Голову та секретаря, а також Радників з різних напрямків.

ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ

Громадське обговорення проектів розвитку Олександрівської ОТГ на 2019-2021 роки за участю керівників загальноосвітніх закладів громади відбулись 11 січня. Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту доповіла присутнім про зміни, що відбудуться в рамках освітньої реформи.

Також, освітяни обговорили проекти будівництва молодіжних центрів та спортивних майданчиків для гри в міні-футбол у населених пунктах громади. Згідно програми економічного і соціального розвитку Олександрівської ОТГ, майданчики зі штучним покриттям для гри в міні-футбол буде збудовано у селах Мирна Долина, Золоті Пруди, Михайлівка та Очеретине. Молодіжні центри цього року з’являться у Новополтавці та Мирній Долині.