З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОРОГОДИЦІ!

Напередодні цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок збройного захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм!

Низький уклін нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь!

Бажаю всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба над головою! та усіляких гараздів!

З повагою, селищний голова

Людмила Борисевич

Шановний роботодавець!

Олександрівська селищна рада інформує:

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №649-р від 05.09.2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», починаючи з 05 жовтня 2018 року на території України проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Діючим законодавством (статтею 265 Кодексу законів про працю, статтями 41 та  188-6  Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 172 та 175 Кримінального кодексу України) передбачено ряд санкцій за допущення порушень в сфері трудового законодавства.

Доводимо до Вашого відома про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, та негативні наслідки.

Варіанти реконструкції будівель соціального призначення розглянули з автором проекту

Відбулась робоча нарада щодо підготовки проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівель та споруд соціальної  значимості,  за участю автора проекту реконструкції та спеціалістів селищної ради.

Під час конструктивного діалогу розглянули  кілька варіантів капітального ремонту приміщень Олександрівського центру культури і дозвілля, обговорили ескізний проект реконструкції  будівлі колишньої санстанції, а також опрацювали пропозиції створення у адмінбудівлі районного відділу освіти новітнього комплексу для роботи з дітьми.

Олександрівське відділення поліції повідомляє

8 жовтня 2018 року о 16:00 у приміщенні Олександрівської селищної ради відбудеться виїзний прийом громадян начальником Олександрівського ВП Краматорського ВП ГУНП у Донецькій області майором поліції Лисечко Павлом Юрійовичем.

Попередньо можна зареєструватися за телефонами: 099-622-90-09, 099-038-81-37

Дорогі вчителі!

Від імені Олександрівської селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та себе особисто вітаємо Вас з професійним святом: Днем працівників освіти!

За покликом серця Ви обрали благородний, потрібний та  дуже відповідальний професійний шлях - педагогічний. Адже саме Ви даруєте дітям надію і допомагаєте розправляти крила для великого польоту довжиною в життя.

Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

З глибокою повагою,

Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич

Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Олександрівській селищній раді за дев’ять місяців 2018 року

Протягом дев’яти місяців 2018 року до Олександрівської селищної ради надійшло 275  звернень громадян, з них 136 - письмових звернень. Кількість звернень збільшилася на 40 % в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. За 9 місяців 2018 року від органів влади вищого рівня надійшло 3 звернення одне з яких надійшло на Урядову гарячу лінію. Серед загальної кількості  звернень, які надійшли до селищної ради 11 колективних. В них порушені питання земельних відносин, про роботу комунальних служб та ін.

УВАГА!!! Оголошується конкурс на створення офіційної символіки Олександрівської об’єднаної територіальної громади

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Олександрівської територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.
     Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та виконання  конкурсних робіт – з 1вересня 2018 року по 1 листопада 2018 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих конкурсною комісією   – з 1листопада 2018 року по 1 грудня 2018 року;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 1грудня 2018 року по 15 січня2019 року;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 30 січня2019 року;

5 етап – затвердження Олександрівською селищною радою офіційної символіки об’єднаної територіальної громади – лютий 2019 року.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Ескізи герба та прапора територіальної громади повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальної громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Олександрівщину серед інших населених пунктів.

Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Олександрівщини, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Конкурсні проекти подаються до Олександрівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 15а, смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька обл.

Телефон для довідок: 2-10-45