Відбулась перша сесія Олександрівської селищної ради об'єднаної територіальної громади

У Олександрівці пройшло перше пленарне засідання першої сесії Олександрівської селищної ради новоствореної громади.  На порядку денному були розглянуті процедурні питання: покладання обов'язків на і. о. старост; створення тимчасової лічильної та постійних депутатських комісій Олександрівської селищної ради; затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради та інші.

Сьогодні не буде води!

Адміністрація Добропільського ВУВКГ повідомляє, що у зв'язку з пошкодженням засувки м. Родинське подача води по Добропільському водоводу Д800мм буде припинена 23.05.2018 з 8.00 до закінчення ремонтних робіт. Рекомендуємо зробити запас питної води!

Позитивний досвід українських та естонських громад для розвитку Олександрівської ОТГ

Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич та головний бухгалтер Ольга Євстігнєєва взяли участь у триденному тренінгу в рамках V AGRI INVEST FORUM, що відбувся у місті Києві з 15 по 18 травня. Під час заходу обговорили механізми передачі земель об’єднаних територіальних громад, а також познайомилися з успішними прикладами існування українських ОТГ та естонським досвідом функціонування громад.

ПРОГРАМА НАДАННЯ БІЗНЕС-ГРАНТІВ

Данська Рада у справах Біженців (DanishRefugeeCouncil) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SwissAgencyforDevelopmentandCooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (DepartmentforInternationalDevelopment /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

ПРООН запрошує на унікальні дводенні тренінги «Ведення бізнесу в умовах конфліктного середовища».

Мета тренінгів – підвищення спроможності жителів розташованих поруч із зоною конфлікту територій до отримання додаткових прибутків та започаткування власної справи. Розгляд бізнес-ідей, які можна втілити з мінімально доступним стартовим капіталом, в тому числі у сільській місцевості. Навчитись готувати ці ідеї для подання на конкурси бізнес-планів, ознайомитись з плануванням. Поспілкуватись з діючими підприємцями, які зуміли відкрити та успішно розвинути власну справу в Донецькій області.

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) пропонує гранти малим та середнім підприємствам для зростання їх бізнесу.

Зокрема, ЄБРР допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі до 10000 євро для часткової оплати послуг консультантів.

В Олександрівці пройшли урочисті заходи з нагоди Дня перемоги у Другій світовій війні

9 травня з нагоди 73-і річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг покладанням квітів. Розпочався захід ходою пам’яті «Нескоренне покоління», в рамках якої учнівська молодь Олександрівської ЗОШ пройшла з портретами загиблих та померлих захисників Вітчизнини.