СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ СПІЛЬНО З ЗАВІДУВАЧЕМ ЮРИДИЧНОГО СЕКТОРУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОВЕЛА ЗАХОДИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права службою у справах дітей спільно з завідувачем юридичного сектору Олександрівської селищної ради відбулася зустріч з учнями Олександрівського професійного аграрного ліцею. Першочерговим завданням було закладення у свідомості учнів звичок і вміння щодо необхідності дотримуватися чинних законів, вимог права і моралі, виконання свого громадянського обов’язку.

ОЛЕКАНДРІВСЬКА ГРОМАДА ПРАЦЮЄ НА ЗАЛУЧЕННЯ РЕСУРСІВ

Залучення позабюджетних ресурсів шляхом участі у грантах та проектах – один із вагомих складових успішного економічного розвитку громади.  Для системної роботи над створенням інвестиційно привабливого клімату та залучення ресурсів Олександрівською селищною радою було створено відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

14.12.2018 року з 11-00 до 13-00

В ПРИМІЩЕННІ СТАРОВАРВАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

( ЗА АДРЕСОЮ С. СТАРОВАРВАРІВКА, ВУЛ. ВЕЛИКА САДОВА, 9)

БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

НАЧАЛЬНИКОМ СЕКТОРУ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ  ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ  ПОЛІЦІЇ КРАМАТОРСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ   ГУНП В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПЕТРОВИМ ЮРІЄМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

0664390850 ( ЧЕРГОВА ЧАСТИНА ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ)

099-038-81-37 ( ІНСПЕКТОР ВП АКСЬОНОВА Т.С.)

050-680-56-47 (ДІЛОВОД КАНЦЕЛЯРІЇ МАРШУК Л.М.

ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Святковий захід з нагоди дня місцевого самоврядування в Україні відбувся 7 грудня у концертній залі школи мистецтв. Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє територіальної громади. Тому на святі були присутні ті, хто багато років свого життя присвятив службі в органах місцевого самоврядування, депутати різних рівнів та скликань, в.о. старост населених пунктів, колективи районної, селищної та сільських рад.

ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ СТРУКТУРНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ ТА ВІДДІЛАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів провела селищний голова Людмила Борисевич. Під час наради проаналізували роботу за минулий тиждень та окреслили заходи на найближчий період.

Олександрівське відділення поліції інформує. виїзний прийом громадян

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

10.12.2018 року з 12-00 до 14-00

В АДМІНІСТРАТИВНІЙ БУДІВЛІ КОЛИШНЬОЇ ЗОЛОТОПРУДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

( ЗА АДРЕСОЮ С. ЗОЛОТІ ПРУДИ, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 43А)

БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

НАЧАЛЬНИКОМ  ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ  ПОЛІЦІЇ КРАМАТОРСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ   ГУНП В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСЕЧКО ПАВЛОМ ЮРІЙОВИЧЕМ

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ПЕРЕДАЧІ АДМІНБУДІВЛІ ВІДДІЛУ ОСВІТИ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ

Відбулось засідання комісії селищної ради з питання передачі адміністративної будівлі відділу освіти райдержадміністрації в комунальну власність Олександрівської об’єднаної територіальної громади.