Конкурс для журналістів!!!

Запрошуються журналісти на обласний конкурс журналістських матеріалів на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області. Конкурс проводиться департаментом інформаційної та внутрішньої політики  Донецької облдержадміністрації, за участі представників Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Олександрівська громада візьме участь у обласних заходах до Дня незалежності України

Участь Олександрівської громади у обласних заходах з нагоди святкування Дня незалежності України обговорили під час засідання організаційного комітету. Робочу нараду провела селищний голова Людмила Борисевич, у ній взяли участь в.о. старости населених пунктів, представники бізнесу та громадськості.

24 серпня у Краматорську відбудуться святкові заходи, серед яких – урочиста хода за участю громад та районів Донеччини. Олександрівська ОТГ презентуватиме продукцію власного виробництва, а також братиме участь у кулінарному батлі.

Під час засідання організаційного комітету розробили план роботи по підготовці до презентації Олександрівської громади, обрали відповідальних виконавців.

Чим корисна комунікаційна стратегія для громади, розбиралися під час тренінгу

Чого не вистачає Олександрівській громаді для налагодження повноцінної комунікації, та як зробити канали передачі інформації більш дієвими, допомогли розібратися спеціалісти Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. Про те, як підвищити активність мешканців ОТГ за допомогою спілкування, працівники селищної ради дізнавалися під час тренінгу «Комунікаційна стратегія: виклики та можливості».

Проблеми мешканців громади обговорили під час особистого прийому селищним головою

Питання працевлаштування, благоустрою та земельних відносин розглянули під час особистого прийому громадян Олександрівським селищним головою. Згідно графіку роботи, Людмила Борисевич провела прийом мешканців громади у приміщенні селищної ради.

Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів.

Благоустрій населених пунктів громади триває

Працівники бригади з благоустрою Олександрівської ОТГ продовжують роботи з прибирання території громади. За останній час великі зміни відчули мешканці сіл Михайлівка, Львівка, Зелене, Карпівка, Новоолександрівка.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

З метою зворотного зв'язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальної громади, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян запроваджено «Телефон довіри» та «Гарячу лінію»

(06269) 2-10-45

«Телефон довіри» працює