ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Перше засідання Ради регіонального розвитку при Олександрівській селищній раді відбулось 29 січня в приміщенні школи мистецтв. Провела нараду селищний голова Людмила Борисевич.

На засіданні були присутні начальники і спеціалісти відділів та управлінь Олександрівської селищної ради, виконуючі обов’язки старост населених пунктів, голови постійних депутатських комісій, директори закладів освіти та завідуючі дошкільними навчальними закладами, керівники закладів культури та активні громадські діячі  Олександрівської ОТГ.

Конкурс на заміщення вакантних посад відділу культури, розвитку туризму та краєзнавства

Згідно наказу відділу культури,  розвитку туризму та краєзнавства Олександрівської селищної ради  № 30-к  від 15 січня 2019 року

Оголошення

Відділу культури,  розвитку туризму та краєзнавства  Олександрівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- директора Олександрівського культурно-інформаційного  центру  

- завідувача публічної бібліотеки культурно-інформаційного центру    

ІНФОРМУЄ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

привітання селищного голови з днем соборності україни

Шановна громадо! Дорогі мої земляки!

Я щиро вітаю Вас з великим державним святом – сотою річницею Дня Соборності України!
Сьогодні – велике свято для кожного з нас! 
Традиціям єднання, співпраці та братерства Сходу та Заходу нашої країни в цьому році виповнюється 100 років!

СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ГРОМАДИ ВЕДУТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ

З метою удосконалення профілактичної роботи та соціального захисту дітей, 17 січня 2019 року спеціаліст служби у справах дітей Олександрівської селищної ради спільно з представником ОлександрівськогоВП Краматорського ВП ГУНП   в Донецькій області, директором ЦСССДМ  та представником Олександрівського районного відділу та 102 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Донецькій області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах у Золотопрудській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАХОДІВ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ У КОМУНАЛЬНУ

Селищний Голова Людмила Борисевич підписала Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність громади 17 січня 2019 року. Олександрівська ОТГ єдина в Донецькій області, яка цього року отримає можливість самостійно розпоряджатися землями сільського сподарського призначення.

ГРАНТИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ОТГ

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).