Олександрівська ОТГ презентувала себе на екологічному форумі

Олександрівська об'єднана територіальна громада взяла участь у ІІІ екологічному Форумі "Екологія промислового регіону", що пройшов 14 вересня у м. Краматорськ. Делегація селищної ради презентувала роботу, що була проведено у напрямку покращення екологічної ситуації на території громади. Участь у форумі дала можливість не тільки поділитися досвідом, але й підвести підсумки власної роботи.

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради

13 вересня відбувся конкурс  заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради, який   складався з 2 етапів: письмового екзамену та проведення співбесіди.

На розгляд конкурсної комісії документи подали 15 претендентів, які успішно склали іспит. Конкурс проводився на заміщення посад спеціалістів відділу  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства та благоустрою, сектору культури, розвитку туризму та краєзнавства, відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту  та соціального захисту.

Олександрівська ОТГ візьме участь у обласному форумі «Екологія промислового регіону»

Участь Олександрівської об’єднаної територіальної громади у обласному  екологічному форумі «Екологія промислового регіону» розглянули під час робочої наради, яку провела селищний голова Людмила Борисевич.  Разом із керівниками управлінь та відділів селищної ради обговорили останній етап підготовки до екологічної виставки та форуму, презентацію Олександрівської ОТГ перед спільнотою регіону.

Пошукову систему «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР) удосконалено

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що з метою поліпшення інформаційного обслуговування платників, більш зручного використання пошукових та функціональних можливостей офіційного веб-порталу ДФС, роз’яснення основних аспектів практичного   застосування   норм    податкового  законодавства, ДФС України внесено зміни у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), зокрема до розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові зверненя».

Про упередження можливих порушень трудового законодавства

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів. Не залишається осторонь цієї проблеми і фіскальна служба. Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що Добропільським відділом адміністрування податків і  зборів  з  фізичних  осіб  проводиться  постійна робота з виявлення неоформлених найманих працівників та легалізації отриманих доходів, що є не тільки джерелом додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску, але й відновленням соціальної захищеності працюючих громадян.

На Донеччині місцеві бюджети отримали майже 3 мільйони гривень "автоподатку"

За січень-липень 2018 року до місцевих бюджетів Донецької області сплачено майже 3,0 млн грн транспортного податку. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,49 млн грн,  або майже у два рази. Із загальної суми понад 1,5 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та майже 1,5 млн грн  - від фізичних осіб.