Депутати селищної ради затвердили створення Культурно-інформаційного центру та встановлення тарифів на комунальні послуги КП "Віднова"

Дев’ята позачергова сесія Олександрівської селищної ради відбулась у п’ятницю, 2 листопада. Відкрила сесію селищний голова Людмила Борисевич. В ході підготовки матеріалів до сесії відбулись засідання профільних депутатських комісій, де детально були вивчені питання порядку денного.

ТУРИСТИЧНИЙ ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ

На території Олександрівської громади відбувся навчальний тур «Підприємницька діяльність в сільській місцевості», який організував Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування. У навчальному візиті взяли участь  спеціалісти Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької ОДА. Захід відбувся 30 жовтня, з метою стимулювання зайнятості сільського населення, інформування про програми підтримки малого та середнього бізнесу, що діють у державі.

Конкурс на заміщення вакантних посад

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Згідно розпорядження селищного голови «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Олександрівської селищної ради Олександрівського району Донецької області»  від 02 листопада 2018 року № 412 –к.

         Олександрівська селищна рада Олександрівського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ З МЕШКАНЦЯМИ ГРОМАДИ ТА ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБГОВОРИЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Селищний голова Людмила Борисевич провела апаратну нараду з в.о. старост сіл та керівниками структурних підрозділів селищної ради у п’ятницю, 26 жовтня. Головними питаннями, що були включені до порядку денного - аналіз сплати податку за землю з фізичних осіб, про створення офіційної символіки та логотипу Олександрівської ОТГ, моніторинг стану посівів озимих культур під урожай 2019 року, про порядок списання житлових будинків, питання поточних робіт з благоустрою території громади.

ПРО СЕКРЕТИ БРЕНДІНГУ ТЕРИТОРІЇ ДІЗНАВАЛИСЯ ОТГ ДОНЕЧЧИНИ ПІД ЧАС ТРЕНІНГУ

Як успішно заявити про себе на весь світ, створити та просунути бренд власної території, об’єднати мешканців навколо спільної ідеї дізнавалися представники Олександрівської громади разом з фахівцями ОТГ Донецької області під час тренінгу, організатором якого виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Для Олександрівської ОТГ, що утворилася лише п’ять місяців тому, питання брендування власної території є дуже актуальним, тому вже сьогодні разом із громадськістю необхідно розробляти унікальну ідею, яка стане ідентичністю для 42 населених пунктів громади.

Шукаємо кадри!

Олександрівська селищна рада Олександрівського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Триває перший етап Конкурсу з визначення символіки Олександрівської об’єднаної територіальної громади

Подача заявок на участь у конкурсі та виконання  конкурсних робіт проходить до 1 листопада 2018 року. Ваш проект та творче бачення може втілитися у символіку громади, що стане місцевою ідентичністю Олександрівської ОТГ.