Фестиваль «Аристократична Україна» запрошує взяти участь

Третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Захід проводиться з метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну,

Норвезька рада у справах біженців запрошує взяти участь у тренінгах

Норвезька рада у справах біженців (далі – NRC) розпочинає проект
з розвитку потенціалу сільських організацій на підконтрольній Уряду України території Луганщини та Донеччини: у всіх районах підконтрольної частини Луганської області та у Бахмутському, Костянтинівському, Олександрівському, Лиманському, Слов’янському, Добропільському, Покровському районах Донецької області.

Проект ремонту мосту у Олександрівці потребує корегуваня

Робоча зустріч селищного голови Людмили Борисевич з виконавцем капітального ремонту мосту у смт Олександрівка відбулась учора, 3 липня. Обговорили результати обстеження аварійної споруди спеціалістами підрядної організації, представниками технагляду та замовника - Укрзалізниці.

розпочався обласний Чемпіонат з міні-футболу на майданчиках зі штучним покриттям

Аматорські команди Донеччини змагаються між собою за золоті медалі чемпіонату Донецької області з міні-футболу на майданчиках зі штучним покриттям.  Команда Олександрівського району «АЛЕКС» вже провела свій перший переможний матч. Гра відбулась 28 червня у селі Новостепанівка з командою «Легіон-Добропілля», і закінчилася безсумнівною перемогою олександрівців з рахунком «8:0».

Десятий регіональний конкурс Підприємець року Донецької області – 2018

Запрошуємо підприємців взяти  участь у Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018» за номінаціями «Підприємець року в галузі промисловості» та «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства».