• На головну
  • Новини
  • Чим може бути корисний депутат обговорили у селищній раді під час тренінгу

Чим може бути корисний депутат обговорили у селищній раді під час тренінгу

У Олександрівській селищній раді відбувся тренінг “Чим депутат може бути корисний?”, у якому взяли участь заступник голови Олександрівсьої районної ради Василь Лук’янчиков, селищний голова Людмила Борисевич, депутати селищної  та районної рад, активні мешканці  та ті, хто планують балотуватися на майбутніх виборах в Олександрівській об’єднаній громаді.

В ході заходу також відбулось відкрите обговорення результатів діяльності депутатів селищної ради 7-го скликання в 2017 році.

Активно розглянули тему децентралізації: яку роль будуть відігравати депутати в об’єднаних громадах, чому важлива командна робота депутатського корпусу у ефективному та швидкому вирішені проблем громади. Про це у своєму виступі дуже детально розповів заступник голови Олександрівської районної ради Василь Лук’янчиков.

Селищний голова Людмила Борисевич поділилася досвідом роботи з депутатським корпусом селищної ради, та повідомила про роль кожного депутата в розвитку громади.

Тренінг відбувся в рамках плану заходів руху “Сильні громади” ГО «Центр ЮЕЙ» в партнерстві з ГО “Дивовижні”. Окрім Олександрівки, такі тренінги відбудуться ще в 11 громадах Сходу України. Їх  організовано задля підняття рівня знань серед активістів щодо можливостей залучення місцевих представників влади до вирішення різноманітних проблем. Результатом заходів має стати підвищення спроможності і можливостей місцевих активістів впливати на врядування та вирішувати проблеми міст.