В Олександрівці відбувся Районний етап фестивалю ДЮП

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП) відбувся 13 квітня на базі Олександрівського центру дитячої та юнацької творчості.  Конкурс  зібрав творчих, креативних та винахідливих школярів  - у ньому взяли участь 11 команд загальноосвітніх закладів району: Олександрівської, Михайлівської, Очеретинської, Іверської, Степанівської, Золотопрудської, Петрівської ЗОШ, Новостепанівського, Новоолександрівського, Дмитро-Дар’ївського та Мирнодолинського НВК.

Метою проведення фестивалю є нестандартне навчання учнів правилам безпечної поведінки, формування поваги до героїчної професії рятувальника та популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя.

Юні ДЮПівці для демонстрації своїх умінь і здібностей використали літературу, музику, хореографію, вокальне та ораторське мистецтво. Виступи також містили елементи гумору, що стало своєрідною родзинкою, адже у веселій та дотепній формі правила безпеки краще засвоюються слухачами.

Виступи дружин юних пожежних оцінювало компетентне журі на чолі з підполковником служби цивільного захисту Володимиром Тищенко, начальником Олександрівського районного відділу ГУДСНС України в Донецькій області.

За результатами конкурсу І місце посіла команда «Нон-стоп» Очеретинської ЗОШ, ІІ місце – команда «Час-пік» Новоолександрівського НВК, ІІІ місце виборола команда «Перший крок» Петрівської ЗОШ. Преможці фестивалю були нагороджені грамотами відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації та солодкими подарунками від Олександрівської селищної ради.