Місцеве самоврядування Олександрівської ОТГ відкрито до навчання

В Олександрівській селищній раді відбулась зустріч зі спеціалістами Донецького центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Під час ділової розмови було розглянуто подальші кроки децентралізації у Олександрівській ОТГ, надано методичні рекомендації щодо організації першої сесії новообраних депутатів об’єднаної територіальної громади.

Важливо, що у методичних рекомендаціях Донецького центру розвитку місцевого самоврядування враховано досвід впровадження децентралізації в Україні, враховано помилки, регіональні особливості, а також практику діяльності громад, які добровільно об’єдналися в 2015-2017 роках.

Селищний голова Людмила Борисевич заручилася підтримкою фахівців, яка стосується діяльності місцевого самоврядування. Зокрема, в підвищенні кваліфікації працівників виконавчих органів для більш якісного виконання ними своїх повноважень, у наданні інструментів якісної, стратегічно підготовленої політики, які  дозволять громаді стати більш конкурентоспроможною.