• На головну
  • Новини
  • В Олександрівці пройшли урочисті заходи з нагоди Дня перемоги у Другій світовій війні

В Олександрівці пройшли урочисті заходи з нагоди Дня перемоги у Другій світовій війні

9 травня з нагоди 73-і річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг покладанням квітів. Розпочався захід ходою пам’яті «Нескоренне покоління», в рамках якої учнівська молодь Олександрівської ЗОШ пройшла з портретами загиблих та померлих захисників Вітчизнини.

На заході були присутні керівники та працівники організацій, установ району, учні професійного аграрного ліцею, школярі та жителі селища. На святі серед запрошених почесне місце займали ветерани – учасники та діти Великої Вітчизняної війни. Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

Під час мітингу настоятель Храму Різдва Івана Хрестителя протоієрей Віктор Коханський відслужив панахиду.

Після урочистої частини для ветеранів війни та всіх бажаючих було проведено святковий концерт за участю ансамблю «Белые купола» (м. Краматорськ), дитячих та юнацьких колективів Олександрівської школи мистецтв та центру дитячої та юнацької творчості, учасників художньої самодіяльністі, колективів «Петрівчанка» та «Новополтавське сузір’я». Для гостей свята працювала польова кухня та торгівельні майданчики.