Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2018-2019 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи:

• своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;
  • провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;
  • привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;
  • виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;
  • перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;
  • перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;
  • перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

• провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;
  • укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;
  • переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110(150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документa, яким ці заходи вводяться в дію, надати до Краматорського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області у термін до 14.07.2018.

З приводу питань, які виникають в процесі підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, Ви можете звертатись до Краматорського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області   за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 8д, тел: (06264)3-41-05.