Виїзна робоча нарада відбулась на базі села Петрівка Друга

Виїзна робоча нарада селищного голови Людмили Борисевич з в.о. старост сіл Олександрівської ОТГ відбулася 23 червня у селі Петрівка Друга. У робочій зустрічі взяли участь секретар та спеціалісти селищної ради: інженер-землевпорядник, головний бухгалтер, спеціаліст з комунального господарства.

Про роботу закладів освіти, за результатами об’їзду території ОТГ, доповів секретар селищної ради Василь Лук’янчиков. Крім того, він звернув увагу присутніх на початок проведення конкурсу з розробки символіки Олександрівської ОТГ.

 

Інженер-землевпорядник селищної ради Кисловський В.А. доповів про результати аналізу ставок земельного податку затвердженими с/р на 2018 рік, про ведення самоврядного контролю. Також, обговорили стан виконання доручення з надання інформації щодо земель державної, комунальної та приватної власності в розрізі землекористувачів.

Про наявність структурних проектів та шляхи їх реалізації, а також про стан надходження доходів в розрізі території Олександрівської об’єднаної територіальної громади доповіла головний бухгалтер селищної ради Євстігнєєва О.П.

Під час зустрічі порушили важливе питання благоустрою населених пунктів, адже об’їзд територій показав значні проблеми з цього питання. Про організацію роботи житлово-комунального господарства виступив спеціаліст по комунальному господарству Шелестов Є.А.