СЛУЖБА «101» ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні мешканці смт. Олександрівка та Олександрівського району Олександрівський РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області доводить до Вашого відома:

Стаття 245. Кримінального Кодексу України: Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу. Частина 1. Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень  навколо  населених пунктів,  вздовж залізниць,  а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків  на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом,  - караються штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Частина 2. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки,  -                караються позбавленням  волі на строк від п'яти до десяти років.

Згідно статті 77.1 Адміністративного Кодексу України передбачено відповідальність за самовільне спалювання сухої порослі та її залишків у розмірі від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і виялення таких правопорушень покладено на органи природної прокуратури, обласного управління екології і природних ресурсів.