Десятий регіональний конкурс Підприємець року Донецької області – 2018

Запрошуємо підприємців взяти  участь у Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018» за номінаціями «Підприємець року в галузі промисловості» та «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства».

Для участі в конкурсі необхідно в строк до 5 липня  2018 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу, у паперовому вигляді (за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року») та електронному вигляді (фотокартки  повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова  рекомендація  - характеристика в форматі Word) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Анкета-заявка http://donetskcci.com/files/anonsplace/enerpreneur_application.docx