Підготовчі роботи до ремонту мосту у Олександрівці розпочато

Розпочато підготовчі роботи до ремонту мосту у смт Олександрівка. За інформацією підрядної організації – переможця відкритих торгів ТОВ «Альпінекс», робітники заїхали у вівторок, 24 липня.

Говорячи про заплановані обсяги, підрядник повідомив, що підготовчі роботи триватимуть до понеділка, після чого рух пішоходів через міст буде повністю перекрито. "Потім будемо працювати над закріпленням крайньої, від зруйнованої пішохідної частини мосту, балки, зняттям дорожнього покриття», - зазначив Віктор Ануфрієв, керівник підрядної організації.

Між замовником ремонтних робіт - регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  та підрядною організацією було укладено додаткову угоду на виконання робіт, тому проект не підлягатиме повторній експертній оцінці та корегуванню.

За даними виконавця, ремонтні роботи триватимуть 3 місяці з моменту їх початку.

Нагадаємо, що замовником та розпорядником коштів проекту "Капітальний ремонт автодорожнього шляхопровду км 26 ПК9 лінії "Дубово-Покровськ" є регіональна філія "Донецька залізниця ПАТ "Укрзалізниця"

Селищна рада звертається до мешканців з розумінням поставитися до незручностей, що виникнуть через перекриття шляхопроводу.