Учасники бойових дій мають право на щорічну грошову допомогу

Добропільський об’єднаний військовий комісаріат нагадує, що учасники бойових дій мають право на отримання щорічної грошової допомоги до 5 травня в розмірі 1265 грн., передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Законом України «Про жертви нацистських переслідувань».

Для отримання грошової допомоги необхідно звернутися до спеціаліста Добропільського ОМВК з відповідною заявою та надати банківські реквізити (АТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «ПриватБанк»), при собі необхідно мати ксерокопію паспорту, ідентифікаційного коду та посвідчення учасника бойових дій.  В той же час керівництво ОМВК повідомляє, що пенсіонери вищезазначену виплату отримають з органу Пенсійного фонду України, в якому знаходяться на обліку.

Одночасно, Добропільський ОМВК повідомляє, що учасники бойових дій мають право отримати лист талонів з 50% знижкою для проїзду на території  України з 2018 по 2023 роки. Для цього необхідно звернутися до Добропільського ОМВК з відповідною заявою та надати:

  1. Довідку з Управління соціального захисту населення щодо перебування на обліку;
  2. 2 ксерокопії наступних документів:
  • Паспорту та ІПН;
  • Попереднього листа талонів, строк дії якого скінчився у 2017 році;
  • Посвідчення учасника бойових дій;

Довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.