У Олександрівській громаді створено 46 нових робочих місць

За останній місяць на роботу до бригади з благоустрою Олександрівської селищної ради прийнято 46 чоловік.  Це мешканці сіл та селища, що працюватимуть по всій території громади та дбатимуть про її благоустрій.  «Об’їзд територій виявив безліч проблем, що стосуються порядку, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, покосу трави, прибирання узбіч та місць відпочинку, - коментує селищний голова Людмила Борисевич. – І сьогодні ми даємо людям роботу, та сподіваємося, що наша громада зміниться на краще, стане чистою та затишною» .

Працівників пропонували та рекомендували виконуючі обов’язки старост сіл,  які на місцях бачать нагальну потребу у благоустрої своїх населених пунктів.  «Усі, хто виявили бажання працювати та довели це своєю активною позицією – відтепер мають місце роботи, - зауважує селищний голова  Людмила Борисевич. – І коли йде мова про скорочення штату сільських рад, що передбачає Закон про Децентралізацію, на одне скорочене місце ми взяли два робітника».

Усіх працівників забезпечено необхідним інвентарем та організовано транспортування бригади до запланованих ділянок роботи. Комплектування знаряддям праці триває, в планах селищної ради закупити косарки та трактори.