• На головну
  • Новини
  • Проблеми мешканців громади обговорили під час особистого прийому селищним головою

Проблеми мешканців громади обговорили під час особистого прийому селищним головою

Питання працевлаштування, благоустрою та земельних відносин розглянули під час особистого прийому громадян Олександрівським селищним головою. Згідно графіку роботи, Людмила Борисевич провела прийом мешканців громади у приміщенні селищної ради.

Мешканці вулиці Донецької підняли проблему ремонту з утепленням дахів багатоквартирних будинків. Людмила Борисевич  наголосила, що на сьогодні затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху будинку № 16, він отримав позитивну експертну оцінку. Також, селищний голова вкотре підкреслила, що мешканці багатоповерхівок мають виявляти ініціативу для створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, адже для ОСББ існують різні державні програми, у тому числі – з енергоефективності.

Жителі Олександрівки зверталися з питань благоустрою, а саме покосу амброзії на території селища. Селищний голова взяла до уваги пропозиції мешканців, які будуть включено до плану роботи бригади з благоустрою.

За результатами звернень громадян, селищний голова Людмила Борисевич надала відповідні доручення та взяла їх виконання на особистий контроль.