Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до статті 9 Закону України «!Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Олександрівська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про прийняття тарифів по наданню послуг на утримання будинків та прибудинкових територій на території об’єднаної громади».

Стислий зміст проекту: приведення розмірів квартирної плати до економічно-обгрунтованих витрат по утриманню будинків та прибудинкових територій. Покращення якості надання послуг.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:

Олександрівська селищна рада

вул. Центральна, 15А

смт. Олександрівка, Олександрівського району,

Донецькій області , 84000

тел. 2-10-45

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Олександрівської селищної ради за адресою:  www.olex- rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження від населення приймаються протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення та аналізу регуляторного впливу у письмову вигляді за адресою:

Олександрівська селищна рада

вул. Центральна, 15 А