• На головну
  • Новини
  • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правилприймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка».”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правилприймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка».”

Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП “Компанія “Вода Донбасу”відповідно до вимог  Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, а також з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка.

Зміст регуляторного акту полягає у затвердженні Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка.

Оприлюднення аналізу впливу регуляторного акту та проекту регуляторного акту “Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка” буде розміщено на офіційному сайті КП “Компанія “Вода Донбасу” www.donvoda.comта офіційному сайті Олександрівської селищної радиwww.oleks-rada.gov.ua.

Пропозіції та зауваження відносно змісту регуляторного акту надсилати протягом місяця з дня опублікування за адресою: вул. Луганського, 2,
м. Добропілля, Донецька обл., 85001, телефон (06277) 2 77 99