УВАГА!!! Оголошується конкурс на створення офіційної символіки Олександрівської об’єднаної територіальної громади

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Олександрівської територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.
     Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та виконання  конкурсних робіт – з 1вересня 2018 року по 1 листопада 2018 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих конкурсною комісією   – з 1листопада 2018 року по 1 грудня 2018 року;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 1грудня 2018 року по 15 січня2019 року;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 30 січня2019 року;

5 етап – затвердження Олександрівською селищною радою офіційної символіки об’єднаної територіальної громади – лютий 2019 року.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Ескізи герба та прапора територіальної громади повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальної громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Олександрівщину серед інших населених пунктів.

Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Олександрівщини, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Конкурсні проекти подаються до Олександрівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 15а, смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька обл.

Телефон для довідок: 2-10-45