• На головну
  • Новини
  • Варіанти реконструкції будівель соціального призначення розглянули з автором проекту

Варіанти реконструкції будівель соціального призначення розглянули з автором проекту

Відбулась робоча нарада щодо підготовки проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівель та споруд соціальної  значимості,  за участю автора проекту реконструкції та спеціалістів селищної ради.

Під час конструктивного діалогу розглянули  кілька варіантів капітального ремонту приміщень Олександрівського центру культури і дозвілля, обговорили ескізний проект реконструкції  будівлі колишньої санстанції, а також опрацювали пропозиції створення у адмінбудівлі районного відділу освіти новітнього комплексу для роботи з дітьми.

«Адміністративна будівля, де сьогодні розташований відділ освіти Олександрівської РДА, має бути використана за її цільовим призначенням, - наголосила селищний голова Людмила Борисевич, - а саме розмістити у собі дитячий заклад. Ми маємо намір готувати проектно-кошторисну документацію для створення дитячого комплексу. А яким він буде – спортивним, оздоровчим, туристичним чи розважальним – має вирішити громадськість», - зазначила керівник громади.

Згідно запропонованому проекту реконструкції будівлі колишньої санстанції, тут зможе розміститися не тільки селищна рада, а й Центр надання адміністративних послуг. На приміщення чекає дизайнерське рішення – створення відкритого простору «прозорий офіс». Під час реконструкції буде втілено концепцію енергоефективної будівлі: з використанням sip-панелей, що дасть можливість зменшити втрату тепла. Також, згідно проекту, на даху будівлі з’явиться можливість розташування сонячної електростанції. Її потужності вистачить на обслуговування не тільки адмінбудівлі, а й зовнішнього освітлення мікрорайону та інших соціальних об’єктів.

Під час наради обговорили також архітектурне рішення реконструкції будівлі РЦКД. Селищний голова підкреслила, що громаді потрібен Центр із великою концертною залою, приміщеннями для занять гуртків і секцій різного напрямку, інформаційним центром з комп’ютерами та доступом до мережі інтернет.

До кінця року планується заключити договір на виготовлення проектно-кошторисної документації  соціально важливих інфраструктурних об’єктів, після чого можна буде залучати кошти для втілення цих проектів у життя.