Шановний роботодавець!

Олександрівська селищна рада інформує:

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №649-р від 05.09.2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», починаючи з 05 жовтня 2018 року на території України проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Діючим законодавством (статтею 265 Кодексу законів про працю, статтями 41 та  188-6  Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 172 та 175 Кримінального кодексу України) передбачено ряд санкцій за допущення порушень в сфері трудового законодавства.

Доводимо до Вашого відома про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, та негативні наслідки.

Так, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю. 

                                    

____________________________________________

 * -  розмір  мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року у зв’язку із встановленням Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» складає  3723 грн.