ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПРАГНЕ ДО ВЗАЄМОДІЇ З МІСЦЕВИМИ ЗМІ

Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад обговорювались під час дискусії за кавою в Краматорську, участь у якій взяли журналісти  місцевих та регіональних ЗМІ,  представники бізнесу та представник Олександрівської ОТГ. Організувала зустріч Українська асоціація медіабізнесу за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Про те, як посилити взаємні стосунки між владою, бізнесом та медіа присутні мали змогу обговорити з Олексієм Погореловим, Президентом Української Асоціації Медіа Бізнесу.

Варто зазначити, що на території Олександрівської ОТГ діє один місцевий засіб масової інформації, в якому бракує матеріалів про діяльність органів місцевого самоврядування, шляхи та досвід вирішення проблем громади. У зв’язку з цим населення ОТГ відчуває брак інформації щодо місцевих подій.

Своїм досвідом, на чому ґрунтується взаємна зацікавленість сторін, поділився Євген Таратухін, головний редактор видавничого дому «Телегазета». Разом з ним учасники дискусії розбирались, що саме потребують представники медіа від влади та навпаки, яким чином залучити бізнес до вирішення спільних задач. Був наведений приклад Полтавської області, де об’єднані громади почали випускати свої газети за допомогою фермерів, бізнесменів та інших зацікавлених сторін.