• На головну
  • Новини
  • Про дотримання правил пожежної безпеки розповідали сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах

Про дотримання правил пожежної безпеки розповідали сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах

Об’їзд сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей, одиноких та літніх людей здійснили спільно служба у справах дітей Олександрівської селищної ради, рятувальники Олександрівського районного відділу та 102 ДПРЧ Головного управління ДСНС, дільничний Олександрівського ВП Краматорського ВП ГУ НП, представники органів місцевого самоврядування. З мешканцями громади провели бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті при експлуатації пічного опалення, електронагрівальних приладів.

Як показує статистика, найчастіше пожежі стаються саме в домівках соціально незахищених верств населення. Рятувальники відвідали кілька сімей та розповіли господарям про правила пожежної безпеки в побуті. Також в ході рейду було приділено особливу увагу пічному обладнанню, стану електромереж та електрообладнання домівок, адже з приходом холодів більшість пожеж трапляється саме через несправність печей та електрообігрівачів. Фахівці ДСНС наголосили на необхідності проведення сезонного огляду та за необхідністю – поточного ремонту пічного обладнання.

Також рятувальники звернули увагу дорослих на те, аби вони не залишали малолітніх дітей без нагляду дорослих, не дозволяли малюкам самостійно користуватись опалювальними приладами. Співробітники Служби порятунку звернули окрему увагу на можливі наслідки подібної халатності.

На згадку про зустріч рейдовики залишали інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил пожежної безпеки в домівках та екстреного номеру Служби порятунку 101.