ТРИВАЄ ПРОЦЕС ПЕРЕДАЧІ АДМІНБУДІВЛІ ВІДДІЛУ ОСВІТИ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ

Відбулось засідання комісії селищної ради з питання передачі адміністративної будівлі відділу освіти райдержадміністрації в комунальну власність Олександрівської об’єднаної територіальної громади.

Секретар селищної ради Василь Лук’янчиков зазначив, що у адмінбудівлі планується створити Центр активного розвитку дитини, сьогодні триває процес визначення виконавця розробки проектно-кошторисної документації. Передача адміністративної будівлі дозволить запустити механізм обстеження будівлі, розробки ПКД та у подальшому – участі у проектах для проведення реконструкції.

Поки не розпочнуться роботи з реконструкції будівлі, селищна рада гарантує розміщення в них структурних підрозділів райдержадміністрації на договірних засадах.

Нагадаємо, що селищна рада виступила з ініціативою передачі зазначеної адмінбудівлі, районна рада підтримала пропозицію та прийняла рішення передати об’єкт з 31 грудня 2018 року у власність громади.