ПРОФІЛАКТИЧНА КОМПЛЕКСНА ОПЕРАЦІЯ «ДІТИ ВУЛИЦІ», «КАНІКУЛИ», «ВОКЗАЛ», «СІМ’Я» НА ТЕРИТОРІЇ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ

На виконання листа служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації «Про роботу в умовах зими»,  у зв’язку із очікуванням зниження температури повітря, погіршенням погодних умов, а також з метою попередження переохолодження дітей, які бродяжать або не мають постійного місця проживання, перебувають у складних життєвих обставинах,  згідно з річним планом служби у справах дітей, за ініціативи начальника служби у справах дітей Олександрівської селищної ради спільно з представниками Олександрівського ВП Краматорського ВП ГУНП   в Донецькій області, директором ЦСССДМ була проведена профілактична комплексна операція «Діти вулиці», «Канікули», «Вокзал»,  «Сім’я» на території Олександрівської ОТГ.

В ході вищевказаної операції були відвідані сім’ї з дітьми, які проживають на територіях Очеретинського, Високопільського (села Високопілля та Запаро-Мар’ївка) старостинських округів та в селах Надеждівка, Дмитро –Дар’ївка. Під час проведення профілактичної комплексної операції «Діти вулиці», «Канікули», «Вокзал»,  «Сім’я» обстежені та вивчені умови проживання 6 сімей, в яких проживає 25 дітей.  Було встановлено, що деякі батькине працюють, зловживають спиртними напоями, ведуть антигромадський спосіб життя, не в повній мірі виконують батьківські обов’язки у вихованні, навчанні, утриманні та лікуванні своїх дітей.

З батьками дітей проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв. Батьки дітей були  офіційно попередженні про неухильне виконання своїх батьківських обов’язків,  недопущення жорстокого ставлення до дітей стосовно дітей згідно з  вимогами чинного законодавства, попередження бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень.

Вісьмом дітям надана консультативна, практична та інша необхідна допомога та соціально-правовий захист. Життя та здоров’я дітей постійно знаходиться на контролі в службіу справах дітей Олександрівської селищної ради.