СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ГРОМАДИ ВЕДУТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ

З метою удосконалення профілактичної роботи та соціального захисту дітей, 17 січня 2019 року спеціаліст служби у справах дітей Олександрівської селищної ради спільно з представником ОлександрівськогоВП Краматорського ВП ГУНП   в Донецькій області, директором ЦСССДМ  та представником Олександрівського районного відділу та 102 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Донецькій області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах у Золотопрудській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З батьками була проведена роз’яснювальна робота на теми: права та обов’язки батьків; адміністративна відповідальність батьків за невиконання своїх обов’язків.

Під час виступу, спеціаліст служби у справах дітей Булавіна В.В. наголосила на актуальні питання належного виховання дітей, зазначивши, що на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, досягнення порозуміння між батьками та дітьми.

Батьки отримали пам’ятки з корисною для себе інформацією та координатами служби.