привітання селищного голови з днем соборності україни

Шановна громадо! Дорогі мої земляки!

Я щиро вітаю Вас з великим державним святом – сотою річницею Дня Соборності України!
Сьогодні – велике свято для кожного з нас!
Традиціям єднання, співпраці та братерства Сходу та Заходу нашої країни в цьому році виповнюється 100 років!

Нам випала честь відзначити сторіччя з Дня проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі!
Ця подія надихає нас ще міцніше взятися за руки аби довести кожному: Україна – єдина країна, незламна та незалежна!
Нехай кожен громадянин зустріне це свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та нашої об’єднаної територіальної громади!
У День Соборності України бажаю всім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов єднає всіх нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

З повагою, селищний голова Людмила Борисевич